Malatya Diyarbakır arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Malatya ile Diyarbakır arası 247 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Malatya Diyarbakır arası mesafe 247 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Malatya ile Diyarbakır Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Diyarbakır ile Malatya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Malatya Diyarbakır Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Malatya Diyarbakır arası kaç km'dir ve Malatya Diyarbakır arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Malatya Diyarbakır yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Malatya Diyarbakır arası mesafe bilgilerini, Malatya Diyarbakır yol tarifi, yol güzergâhı ve Malatya başlangıç noktasından Diyarbakır bitiş noktasına nasıl gidilir? Malatya ile Diyarbakır kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Malatya ile Diyarbakır yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?