Diyarbakır Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Diyarbakır ile Malatya arası 247 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Diyarbakır Malatya arası mesafe 247 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Diyarbakır ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Diyarbakır arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Diyarbakır Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Diyarbakır Malatya arası kaç km'dir ve Diyarbakır Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Diyarbakır Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Diyarbakır Malatya arası mesafe bilgilerini, Diyarbakır Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Diyarbakır başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Diyarbakır ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Diyarbakır ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?