Bingöl Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bingöl ile Malatya arası 236 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bingöl Malatya arası mesafe 236 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bingöl ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Bingöl arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bingöl Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bingöl Malatya arası kaç km'dir ve Bingöl Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bingöl Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bingöl Malatya arası mesafe bilgilerini, Bingöl Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Bingöl başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Bingöl ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bingöl ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?