Malatya Kayseri arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Malatya ile Kayseri arası 335 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Malatya Kayseri arası mesafe 335 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Malatya ile Kayseri Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kayseri ile Malatya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Malatya Kayseri Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Malatya Kayseri arası kaç km'dir ve Malatya Kayseri arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Malatya Kayseri yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Malatya Kayseri arası mesafe bilgilerini, Malatya Kayseri yol tarifi, yol güzergâhı ve Malatya başlangıç noktasından Kayseri bitiş noktasına nasıl gidilir? Malatya ile Kayseri kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Malatya ile Kayseri yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Malatya Kayseri Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Malatya Kayseri uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Malatya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?