Malatya Batman arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Malatya ile Batman arası 347 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Malatya Batman arası mesafe 347 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Malatya ile Batman Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Batman ile Malatya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Malatya Batman Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Malatya Batman arası kaç km'dir ve Malatya Batman arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Malatya Batman yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Malatya Batman arası mesafe bilgilerini, Malatya Batman yol tarifi, yol güzergâhı ve Malatya başlangıç noktasından Batman bitiş noktasına nasıl gidilir? Malatya ile Batman kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Malatya ile Batman yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Malatya Batman Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Malatya Batman uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Malatya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?