Batman Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Batman ile Malatya arası 347 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Batman Malatya arası mesafe 347 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Batman ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Batman arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Batman Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Batman Malatya arası kaç km'dir ve Batman Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Batman Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Batman Malatya arası mesafe bilgilerini, Batman Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Batman başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Batman ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Batman ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Batman Malatya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Batman Malatya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Batman ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?