Malatya Antalya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Malatya ile Antalya arası 955 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Malatya Antalya arası mesafe 955 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Malatya ile Antalya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Antalya ile Malatya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Malatya Antalya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Malatya Antalya arası kaç km'dir ve Malatya Antalya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Malatya Antalya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Malatya Antalya arası mesafe bilgilerini, Malatya Antalya yol tarifi, yol güzergâhı ve Malatya başlangıç noktasından Antalya bitiş noktasına nasıl gidilir? Malatya ile Antalya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Malatya ile Antalya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Malatya Antalya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Malatya Antalya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Malatya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?