Antalya Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Antalya ile Malatya arası 955 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Antalya Malatya arası mesafe 955 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Antalya ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Antalya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Antalya Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Antalya Malatya arası kaç km'dir ve Antalya Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Antalya Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Antalya Malatya arası mesafe bilgilerini, Antalya Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Antalya başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Antalya ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Antalya ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Antalya Malatya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Antalya Malatya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Antalya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?