Malatya Ankara arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Malatya ile Ankara arası 653 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Malatya Ankara arası mesafe 653 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Malatya ile Ankara Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ankara ile Malatya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Malatya Ankara Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Malatya Ankara arası kaç km'dir ve Malatya Ankara arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Malatya Ankara yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Malatya Ankara arası mesafe bilgilerini, Malatya Ankara yol tarifi, yol güzergâhı ve Malatya başlangıç noktasından Ankara bitiş noktasına nasıl gidilir? Malatya ile Ankara kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Malatya ile Ankara yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Malatya Ankara Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Malatya Ankara uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Malatya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?