Ankara Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Ankara ile Malatya arası 653 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Ankara Malatya arası mesafe 653 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Ankara ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Ankara arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Ankara Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Ankara Malatya arası kaç km'dir ve Ankara Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Ankara Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Ankara Malatya arası mesafe bilgilerini, Ankara Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Ankara başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Ankara ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Ankara ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Ankara Malatya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Ankara Malatya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Ankara ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?