Kırklareli Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kırklareli ile Konya arası 885 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kırklareli Konya arası mesafe 885 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kırklareli ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Kırklareli arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kırklareli Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kırklareli Konya arası kaç km'dir ve Kırklareli Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kırklareli Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kırklareli Konya arası mesafe bilgilerini, Kırklareli Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Kırklareli başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Kırklareli ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kırklareli ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kırklareli Konya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kırklareli Konya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kırklareli ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?