Çanakkale Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Çanakkale ile Konya arası 744 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Çanakkale Konya arası mesafe 744 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Çanakkale ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Çanakkale arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Çanakkale Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Çanakkale Konya arası kaç km'dir ve Çanakkale Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Çanakkale Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Çanakkale Konya arası mesafe bilgilerini, Çanakkale Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Çanakkale başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Çanakkale ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Çanakkale ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Çanakkale Konya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Çanakkale Konya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Çanakkale ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?