Kocaeli Kars arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kocaeli ile Kars arası 1321 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kocaeli Kars arası mesafe 1321 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kocaeli ile Kars Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kars ile Kocaeli arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kocaeli Kars Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kocaeli Kars arası kaç km'dir ve Kocaeli Kars arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kocaeli Kars yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kocaeli Kars arası mesafe bilgilerini, Kocaeli Kars yol tarifi, yol güzergâhı ve Kocaeli başlangıç noktasından Kars bitiş noktasına nasıl gidilir? Kocaeli ile Kars kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kocaeli ile Kars yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kocaeli Kars Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kocaeli Kars uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kocaeli ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?