Kars Kocaeli arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kars ile Kocaeli arası 1321 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kars Kocaeli arası mesafe 1321 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kars ile Kocaeli Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kocaeli ile Kars arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kars Kocaeli Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kars Kocaeli arası kaç km'dir ve Kars Kocaeli arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kars Kocaeli yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kars Kocaeli arası mesafe bilgilerini, Kars Kocaeli yol tarifi, yol güzergâhı ve Kars başlangıç noktasından Kocaeli bitiş noktasına nasıl gidilir? Kars ile Kocaeli kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kars ile Kocaeli yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kars Kocaeli Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kars Kocaeli uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kars ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?