Kocaeli Bolu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kocaeli ile Bolu arası 152 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kocaeli Bolu arası mesafe 152 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kocaeli ile Bolu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bolu ile Kocaeli arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kocaeli Bolu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kocaeli Bolu arası kaç km'dir ve Kocaeli Bolu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kocaeli Bolu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kocaeli Bolu arası mesafe bilgilerini, Kocaeli Bolu yol tarifi, yol güzergâhı ve Kocaeli başlangıç noktasından Bolu bitiş noktasına nasıl gidilir? Kocaeli ile Bolu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kocaeli ile Bolu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?