Kocaeli Bursa arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kocaeli ile Bursa arası 131 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kocaeli Bursa arası mesafe 131 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kocaeli ile Bursa Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bursa ile Kocaeli arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kocaeli Bursa Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kocaeli Bursa arası kaç km'dir ve Kocaeli Bursa arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kocaeli Bursa yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kocaeli Bursa arası mesafe bilgilerini, Kocaeli Bursa yol tarifi, yol güzergâhı ve Kocaeli başlangıç noktasından Bursa bitiş noktasına nasıl gidilir? Kocaeli ile Bursa kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kocaeli ile Bursa yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?