Bursa Kocaeli arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bursa ile Kocaeli arası 131 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bursa Kocaeli arası mesafe 131 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bursa ile Kocaeli Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kocaeli ile Bursa arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bursa Kocaeli Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bursa Kocaeli arası kaç km'dir ve Bursa Kocaeli arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bursa Kocaeli yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bursa Kocaeli arası mesafe bilgilerini, Bursa Kocaeli yol tarifi, yol güzergâhı ve Bursa başlangıç noktasından Kocaeli bitiş noktasına nasıl gidilir? Bursa ile Kocaeli kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bursa ile Kocaeli yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?