Kocaeli Ankara arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kocaeli ile Ankara arası 342 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kocaeli Ankara arası mesafe 342 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kocaeli ile Ankara Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ankara ile Kocaeli arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kocaeli Ankara Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kocaeli Ankara arası kaç km'dir ve Kocaeli Ankara arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kocaeli Ankara yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kocaeli Ankara arası mesafe bilgilerini, Kocaeli Ankara yol tarifi, yol güzergâhı ve Kocaeli başlangıç noktasından Ankara bitiş noktasına nasıl gidilir? Kocaeli ile Ankara kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kocaeli ile Ankara yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kocaeli Ankara Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kocaeli Ankara uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kocaeli ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?