Kırklareli Afyon arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kırklareli ile Afyon arası 659 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kırklareli Afyon arası mesafe 659 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kırklareli ile Afyon Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Afyon ile Kırklareli arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kırklareli Afyon Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kırklareli Afyon arası kaç km'dir ve Kırklareli Afyon arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kırklareli Afyon yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kırklareli Afyon arası mesafe bilgilerini, Kırklareli Afyon yol tarifi, yol güzergâhı ve Kırklareli başlangıç noktasından Afyon bitiş noktasına nasıl gidilir? Kırklareli ile Afyon kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kırklareli ile Afyon yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kırklareli Afyon Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kırklareli Afyon uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kırklareli ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?