Kırklareli Osmaniye arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kırklareli ile Osmaniye arası 1249 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kırklareli Osmaniye arası mesafe 1249 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kırklareli ile Osmaniye Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Osmaniye ile Kırklareli arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kırklareli Osmaniye Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kırklareli Osmaniye arası kaç km'dir ve Kırklareli Osmaniye arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kırklareli Osmaniye yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kırklareli Osmaniye arası mesafe bilgilerini, Kırklareli Osmaniye yol tarifi, yol güzergâhı ve Kırklareli başlangıç noktasından Osmaniye bitiş noktasına nasıl gidilir? Kırklareli ile Osmaniye kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kırklareli ile Osmaniye yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kırklareli Osmaniye Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kırklareli Osmaniye uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kırklareli ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?