Kars Bartın arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kars ile Bartın arası 1193 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kars Bartın arası mesafe 1193 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kars ile Bartın Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bartın ile Kars arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kars Bartın Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kars Bartın arası kaç km'dir ve Kars Bartın arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kars Bartın yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kars Bartın arası mesafe bilgilerini, Kars Bartın yol tarifi, yol güzergâhı ve Kars başlangıç noktasından Bartın bitiş noktasına nasıl gidilir? Kars ile Bartın kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kars ile Bartın yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kars Bartın Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kars Bartın uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kars ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?