Kars Antalya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kars ile Antalya arası 1448 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kars Antalya arası mesafe 1448 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kars ile Antalya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Antalya ile Kars arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kars Antalya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kars Antalya arası kaç km'dir ve Kars Antalya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kars Antalya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kars Antalya arası mesafe bilgilerini, Kars Antalya yol tarifi, yol güzergâhı ve Kars başlangıç noktasından Antalya bitiş noktasına nasıl gidilir? Kars ile Antalya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kars ile Antalya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kars Antalya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kars Antalya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kars ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?