Bartın Kars arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bartın ile Kars arası 1193 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bartın Kars arası mesafe 1193 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bartın ile Kars Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kars ile Bartın arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bartın Kars Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bartın Kars arası kaç km'dir ve Bartın Kars arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bartın Kars yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bartın Kars arası mesafe bilgilerini, Bartın Kars yol tarifi, yol güzergâhı ve Bartın başlangıç noktasından Kars bitiş noktasına nasıl gidilir? Bartın ile Kars kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bartın ile Kars yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Bartın Kars Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Bartın Kars uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Bartın ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?