Karaman Aksaray arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karaman ile Aksaray arası 212 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karaman Aksaray arası mesafe 212 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karaman ile Aksaray Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Aksaray ile Karaman arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karaman Aksaray Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karaman Aksaray arası kaç km'dir ve Karaman Aksaray arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karaman Aksaray yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karaman Aksaray arası mesafe bilgilerini, Karaman Aksaray yol tarifi, yol güzergâhı ve Karaman başlangıç noktasından Aksaray bitiş noktasına nasıl gidilir? Karaman ile Aksaray kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karaman ile Aksaray yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?