Aksaray Karaman arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Aksaray ile Karaman arası 212 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Aksaray Karaman arası mesafe 212 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Aksaray ile Karaman Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Karaman ile Aksaray arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Aksaray Karaman Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Aksaray Karaman arası kaç km'dir ve Aksaray Karaman arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Aksaray Karaman yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Aksaray Karaman arası mesafe bilgilerini, Aksaray Karaman yol tarifi, yol güzergâhı ve Aksaray başlangıç noktasından Karaman bitiş noktasına nasıl gidilir? Aksaray ile Karaman kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Aksaray ile Karaman yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?