Karabük Sivas arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karabük ile Sivas arası 591 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karabük Sivas arası mesafe 591 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karabük ile Sivas Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sivas ile Karabük arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karabük Sivas Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karabük Sivas arası kaç km'dir ve Karabük Sivas arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karabük Sivas yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karabük Sivas arası mesafe bilgilerini, Karabük Sivas yol tarifi, yol güzergâhı ve Karabük başlangıç noktasından Sivas bitiş noktasına nasıl gidilir? Karabük ile Sivas kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karabük ile Sivas yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Karabük Sivas Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Karabük Sivas uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Karabük ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?