Karabük Kocaeli arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karabük ile Kocaeli arası 286 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karabük Kocaeli arası mesafe 286 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karabük ile Kocaeli Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kocaeli ile Karabük arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karabük Kocaeli Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karabük Kocaeli arası kaç km'dir ve Karabük Kocaeli arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karabük Kocaeli yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karabük Kocaeli arası mesafe bilgilerini, Karabük Kocaeli yol tarifi, yol güzergâhı ve Karabük başlangıç noktasından Kocaeli bitiş noktasına nasıl gidilir? Karabük ile Kocaeli kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karabük ile Kocaeli yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?