Karabük Antalya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karabük ile Antalya arası 735 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karabük Antalya arası mesafe 735 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karabük ile Antalya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Antalya ile Karabük arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karabük Antalya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karabük Antalya arası kaç km'dir ve Karabük Antalya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karabük Antalya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karabük Antalya arası mesafe bilgilerini, Karabük Antalya yol tarifi, yol güzergâhı ve Karabük başlangıç noktasından Antalya bitiş noktasına nasıl gidilir? Karabük ile Antalya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karabük ile Antalya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Karabük Antalya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Karabük Antalya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Karabük ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?