Karabük Ordu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karabük ile Ordu arası 556 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karabük Ordu arası mesafe 556 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karabük ile Ordu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ordu ile Karabük arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karabük Ordu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karabük Ordu arası kaç km'dir ve Karabük Ordu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karabük Ordu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karabük Ordu arası mesafe bilgilerini, Karabük Ordu yol tarifi, yol güzergâhı ve Karabük başlangıç noktasından Ordu bitiş noktasına nasıl gidilir? Karabük ile Ordu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karabük ile Ordu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Karabük Ordu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Karabük Ordu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Karabük ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?