Karabük Gaziantep arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karabük ile Gaziantep arası 868 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karabük Gaziantep arası mesafe 868 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karabük ile Gaziantep Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Gaziantep ile Karabük arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karabük Gaziantep Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karabük Gaziantep arası kaç km'dir ve Karabük Gaziantep arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karabük Gaziantep yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karabük Gaziantep arası mesafe bilgilerini, Karabük Gaziantep yol tarifi, yol güzergâhı ve Karabük başlangıç noktasından Gaziantep bitiş noktasına nasıl gidilir? Karabük ile Gaziantep kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karabük ile Gaziantep yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Karabük Gaziantep Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Karabük Gaziantep uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Karabük ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?