Karabük Balıkesir arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karabük ile Balıkesir arası 564 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karabük Balıkesir arası mesafe 564 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karabük ile Balıkesir Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Balıkesir ile Karabük arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karabük Balıkesir Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karabük Balıkesir arası kaç km'dir ve Karabük Balıkesir arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karabük Balıkesir yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karabük Balıkesir arası mesafe bilgilerini, Karabük Balıkesir yol tarifi, yol güzergâhı ve Karabük başlangıç noktasından Balıkesir bitiş noktasına nasıl gidilir? Karabük ile Balıkesir kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karabük ile Balıkesir yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Karabük Balıkesir Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Karabük Balıkesir uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Karabük ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?