Karabük Afyon arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karabük ile Afyon arası 448 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karabük Afyon arası mesafe 448 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karabük ile Afyon Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Afyon ile Karabük arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karabük Afyon Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karabük Afyon arası kaç km'dir ve Karabük Afyon arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karabük Afyon yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karabük Afyon arası mesafe bilgilerini, Karabük Afyon yol tarifi, yol güzergâhı ve Karabük başlangıç noktasından Afyon bitiş noktasına nasıl gidilir? Karabük ile Afyon kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karabük ile Afyon yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Karabük Afyon Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Karabük Afyon uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Karabük ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?