Afyon Karabük arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Afyon ile Karabük arası 448 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Afyon Karabük arası mesafe 448 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Afyon ile Karabük Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Karabük ile Afyon arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Afyon Karabük Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Afyon Karabük arası kaç km'dir ve Afyon Karabük arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Afyon Karabük yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Afyon Karabük arası mesafe bilgilerini, Afyon Karabük yol tarifi, yol güzergâhı ve Afyon başlangıç noktasından Karabük bitiş noktasına nasıl gidilir? Afyon ile Karabük kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Afyon ile Karabük yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Afyon Karabük Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Afyon Karabük uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Afyon ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?