Karabük Kayseri arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karabük ile Kayseri arası 530 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karabük Kayseri arası mesafe 530 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karabük ile Kayseri Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kayseri ile Karabük arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karabük Kayseri Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karabük Kayseri arası kaç km'dir ve Karabük Kayseri arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karabük Kayseri yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karabük Kayseri arası mesafe bilgilerini, Karabük Kayseri yol tarifi, yol güzergâhı ve Karabük başlangıç noktasından Kayseri bitiş noktasına nasıl gidilir? Karabük ile Kayseri kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karabük ile Kayseri yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Karabük Kayseri Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Karabük Kayseri uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Karabük ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?