Erzurum Yozgat arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Erzurum ile Yozgat arası 662 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Erzurum Yozgat arası mesafe 662 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Erzurum ile Yozgat Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Yozgat ile Erzurum arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Erzurum Yozgat Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Erzurum Yozgat arası kaç km'dir ve Erzurum Yozgat arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Erzurum Yozgat yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Erzurum Yozgat arası mesafe bilgilerini, Erzurum Yozgat yol tarifi, yol güzergâhı ve Erzurum başlangıç noktasından Yozgat bitiş noktasına nasıl gidilir? Erzurum ile Yozgat kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Erzurum ile Yozgat yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Erzurum Yozgat Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Erzurum Yozgat uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Erzurum ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?