Erzurum Bitlis arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Erzurum ile Bitlis arası 352 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Erzurum Bitlis arası mesafe 352 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Erzurum ile Bitlis Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bitlis ile Erzurum arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Erzurum Bitlis Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Erzurum Bitlis arası kaç km'dir ve Erzurum Bitlis arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Erzurum Bitlis yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Erzurum Bitlis arası mesafe bilgilerini, Erzurum Bitlis yol tarifi, yol güzergâhı ve Erzurum başlangıç noktasından Bitlis bitiş noktasına nasıl gidilir? Erzurum ile Bitlis kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Erzurum ile Bitlis yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Erzurum Bitlis Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Erzurum Bitlis uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Erzurum ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?