Yozgat Erzurum arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Yozgat ile Erzurum arası 662 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Yozgat Erzurum arası mesafe 662 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Yozgat ile Erzurum Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Erzurum ile Yozgat arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Yozgat Erzurum Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Yozgat Erzurum arası kaç km'dir ve Yozgat Erzurum arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Yozgat Erzurum yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Yozgat Erzurum arası mesafe bilgilerini, Yozgat Erzurum yol tarifi, yol güzergâhı ve Yozgat başlangıç noktasından Erzurum bitiş noktasına nasıl gidilir? Yozgat ile Erzurum kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Yozgat ile Erzurum yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Yozgat Erzurum Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Yozgat Erzurum uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Yozgat ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?