Erzurum Sakarya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Erzurum ile Sakarya arası 1081 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Erzurum Sakarya arası mesafe 1081 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Erzurum ile Sakarya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sakarya ile Erzurum arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Erzurum Sakarya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Erzurum Sakarya arası kaç km'dir ve Erzurum Sakarya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Erzurum Sakarya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Erzurum Sakarya arası mesafe bilgilerini, Erzurum Sakarya yol tarifi, yol güzergâhı ve Erzurum başlangıç noktasından Sakarya bitiş noktasına nasıl gidilir? Erzurum ile Sakarya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Erzurum ile Sakarya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Erzurum Sakarya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Erzurum Sakarya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Erzurum ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?