Erzurum Artvin arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Erzurum ile Artvin arası 195 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Erzurum Artvin arası mesafe 195 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Erzurum ile Artvin Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Artvin ile Erzurum arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Erzurum Artvin Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Erzurum Artvin arası kaç km'dir ve Erzurum Artvin arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Erzurum Artvin yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Erzurum Artvin arası mesafe bilgilerini, Erzurum Artvin yol tarifi, yol güzergâhı ve Erzurum başlangıç noktasından Artvin bitiş noktasına nasıl gidilir? Erzurum ile Artvin kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Erzurum ile Artvin yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?