Erzurum İzmir arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Erzurum ile İzmir arası 1469 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Erzurum İzmir arası mesafe 1469 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Erzurum ile İzmir Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için İzmir ile Erzurum arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Erzurum İzmir Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Erzurum İzmir arası kaç km'dir ve Erzurum İzmir arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Erzurum İzmir yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Erzurum İzmir arası mesafe bilgilerini, Erzurum İzmir yol tarifi, yol güzergâhı ve Erzurum başlangıç noktasından İzmir bitiş noktasına nasıl gidilir? Erzurum ile İzmir kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Erzurum ile İzmir yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Erzurum İzmir Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Erzurum İzmir uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Erzurum ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?