Erzurum Rize arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Erzurum ile Rize arası 250 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Erzurum Rize arası mesafe 250 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Erzurum ile Rize Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Rize ile Erzurum arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Erzurum Rize Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Erzurum Rize arası kaç km'dir ve Erzurum Rize arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Erzurum Rize yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Erzurum Rize arası mesafe bilgilerini, Erzurum Rize yol tarifi, yol güzergâhı ve Erzurum başlangıç noktasından Rize bitiş noktasına nasıl gidilir? Erzurum ile Rize kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Erzurum ile Rize yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?