Erzurum Tunceli arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Erzurum ile Tunceli arası 239 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Erzurum Tunceli arası mesafe 239 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Erzurum ile Tunceli Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Tunceli ile Erzurum arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Erzurum Tunceli Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Erzurum Tunceli arası kaç km'dir ve Erzurum Tunceli arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Erzurum Tunceli yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Erzurum Tunceli arası mesafe bilgilerini, Erzurum Tunceli yol tarifi, yol güzergâhı ve Erzurum başlangıç noktasından Tunceli bitiş noktasına nasıl gidilir? Erzurum ile Tunceli kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Erzurum ile Tunceli yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?