Erzurum Edirne arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Erzurum ile Edirne arası 1461 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Erzurum Edirne arası mesafe 1461 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Erzurum ile Edirne Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Edirne ile Erzurum arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Erzurum Edirne Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Erzurum Edirne arası kaç km'dir ve Erzurum Edirne arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Erzurum Edirne yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Erzurum Edirne arası mesafe bilgilerini, Erzurum Edirne yol tarifi, yol güzergâhı ve Erzurum başlangıç noktasından Edirne bitiş noktasına nasıl gidilir? Erzurum ile Edirne kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Erzurum ile Edirne yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Erzurum Edirne Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Erzurum Edirne uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Erzurum ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?