Erzurum Erzincan arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Erzurum ile Erzincan arası 191 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Erzurum Erzincan arası mesafe 191 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Erzurum ile Erzincan Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Erzincan ile Erzurum arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Erzurum Erzincan Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Erzurum Erzincan arası kaç km'dir ve Erzurum Erzincan arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Erzurum Erzincan yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Erzurum Erzincan arası mesafe bilgilerini, Erzurum Erzincan yol tarifi, yol güzergâhı ve Erzurum başlangıç noktasından Erzincan bitiş noktasına nasıl gidilir? Erzurum ile Erzincan kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Erzurum ile Erzincan yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?