Trabzon Edirne arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Trabzon ile Edirne arası 1289 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Trabzon Edirne arası mesafe 1289 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Trabzon ile Edirne Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Edirne ile Trabzon arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Trabzon Edirne Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Trabzon Edirne arası kaç km'dir ve Trabzon Edirne arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Trabzon Edirne yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Trabzon Edirne arası mesafe bilgilerini, Trabzon Edirne yol tarifi, yol güzergâhı ve Trabzon başlangıç noktasından Edirne bitiş noktasına nasıl gidilir? Trabzon ile Edirne kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Trabzon ile Edirne yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Trabzon Edirne Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Trabzon Edirne uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Trabzon ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?