Edirne Ankara arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Ankara arası 685 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Ankara arası mesafe 685 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Ankara Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ankara ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Ankara Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Ankara arası kaç km'dir ve Edirne Ankara arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Ankara yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Ankara arası mesafe bilgilerini, Edirne Ankara yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Ankara bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Ankara kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Ankara yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Ankara Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Ankara uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?