Diyarbakır Şırnak arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Diyarbakır ile Şırnak arası 294 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Diyarbakır Şırnak arası mesafe 294 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Diyarbakır ile Şırnak Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Şırnak ile Diyarbakır arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Diyarbakır Şırnak Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Diyarbakır Şırnak arası kaç km'dir ve Diyarbakır Şırnak arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Diyarbakır Şırnak yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Diyarbakır Şırnak arası mesafe bilgilerini, Diyarbakır Şırnak yol tarifi, yol güzergâhı ve Diyarbakır başlangıç noktasından Şırnak bitiş noktasına nasıl gidilir? Diyarbakır ile Şırnak kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Diyarbakır ile Şırnak yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?