Diyarbakır Şanlıurfa arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Diyarbakır ile Şanlıurfa arası 177 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Diyarbakır Şanlıurfa arası mesafe 177 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Diyarbakır ile Şanlıurfa Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Şanlıurfa ile Diyarbakır arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Diyarbakır Şanlıurfa Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Diyarbakır Şanlıurfa arası kaç km'dir ve Diyarbakır Şanlıurfa arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Diyarbakır Şanlıurfa yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Diyarbakır Şanlıurfa arası mesafe bilgilerini, Diyarbakır Şanlıurfa yol tarifi, yol güzergâhı ve Diyarbakır başlangıç noktasından Şanlıurfa bitiş noktasına nasıl gidilir? Diyarbakır ile Şanlıurfa kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Diyarbakır ile Şanlıurfa yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?