Diyarbakır Ankara arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Diyarbakır ile Ankara arası 900 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Diyarbakır Ankara arası mesafe 900 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Diyarbakır ile Ankara Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ankara ile Diyarbakır arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Diyarbakır Ankara Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Diyarbakır Ankara arası kaç km'dir ve Diyarbakır Ankara arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Diyarbakır Ankara yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Diyarbakır Ankara arası mesafe bilgilerini, Diyarbakır Ankara yol tarifi, yol güzergâhı ve Diyarbakır başlangıç noktasından Ankara bitiş noktasına nasıl gidilir? Diyarbakır ile Ankara kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Diyarbakır ile Ankara yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Diyarbakır Ankara Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Diyarbakır Ankara uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Diyarbakır ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?