Diyarbakır Gaziantep arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Diyarbakır ile Gaziantep arası 322 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Diyarbakır Gaziantep arası mesafe 322 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Diyarbakır ile Gaziantep Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Gaziantep ile Diyarbakır arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Diyarbakır Gaziantep Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Diyarbakır Gaziantep arası kaç km'dir ve Diyarbakır Gaziantep arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Diyarbakır Gaziantep yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Diyarbakır Gaziantep arası mesafe bilgilerini, Diyarbakır Gaziantep yol tarifi, yol güzergâhı ve Diyarbakır başlangıç noktasından Gaziantep bitiş noktasına nasıl gidilir? Diyarbakır ile Gaziantep kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Diyarbakır ile Gaziantep yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Diyarbakır Gaziantep Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Diyarbakır Gaziantep uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Diyarbakır ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?